nas team

Náš team

FromGlobe is team of people who personally studied abroad at language programs. Our team coming from different parts of world, but we still have one thing in common. We are all speaking multiple languages and have ability to switch in between the languages in a second, what makes us "international". As we speaking with multiple languages we are able to reply to email or answer phone call in your own language what may be very beneficial for clients who would like to know more, but doesn't speak English yet.

Is better to receive email in own language, to perfectly understand and be sure about program and have no doubts. Our team is here to help you choose program and make sure that all around your language travel program is fine, so you can be relaxed and your stay.

Naša filozofia

Sme tu aby sme sa uistili, že každý vie o čom sú jazykové pobyty. Veríme, že študent dosiahne dobré výsledky len vtedy, ak si vyberie správny kurz na správnej škole a na správnom mieste. Toto môže byť veľmi komplikované ak si chcete vybrať jazykový pobyt na internete, keď si prezeráte destinácie, o ktorých nič neviete a ktoré ste ešte nikdy nenavštívili. Radi Vám poradíme s výberom destinácie a kurzu, vysvetlíme výhody, poukážeme na nevýhody a zodpovieme Vaše otázky. Takto ešte pred tým ako vycestujete budete vedieť, čo môžete čakať od mesta a kam Vás  jazykový pobyt posunie.

Každému záujemcovi ponúkame bezplatnú konzultáciu, na ktorej Vám predstavíme školy a programy aby sme Vám priblížili načo sa máte zamerať. Tak ako je každý študent iný, aj očakávania študentov sa líšia a preto pozorne tvoríme kombinácie, destinácie, školy a kurzy kde študent nájde presne to čo hľadá. Všetky naše školy sú zaradené medzi špičku a sú pravidelne kontrolované ministerstvom školstva, čo zaručuje vysoký štandard a kvalitu. Učitelia využívajú nové didaktické metódy, rýchly proces a skvelé výsledky.

Vaše otázky nikdy neostanú nezodpovedané, pretože náš tím umiestnený priamo v destinácii školy má perfektný prehľad o meste, zvykoch a tipoch, ktoré môžu zohrať rozhodujúcu úlohu pri Vašom výbere.

Contact

Interest

Competition

tu je najaky popis co neviem kde sa moze zobrazit

Výhercom jazykového pobytu na Malte bude práve ten, kto nás dokáže svojim príspevkom najviac zaujať a presvedčí že práve on si ho najviac zaslúži. Nejedná sa teda o nejakú matematickú šancu, ale o to, kto dokáže zapojiť svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu.

1. Napísať nám originálny dôvod prečo práve Vy by ste mali získať jazykový pobyt zadarmo
2. Pridať Like na našu Facebook stránku goo.gl/1YvWA0
3. Zdieľať príspevok

Uzávierka súťaže je v nedeľu 30.04.2017 vrátane.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke dňa 05.05.2017.
Súťaž nie je obmedzená vekom.

Free Calculation

Junior Calculation

Question

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Interest Patrick

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča