sutaz3 min

EC Malta

ec school 2c

Learn English in Malta

Small and easy to explore, Malta is a charming and friendly place to learn English. Relax on the beach or visit one of the island’s many places of interest. Malta never fails to put a smile on your face. Not only sunny and bright, Malta is steeped in history and has great natural beauty from neolithic temples to crystal clear sea. 

EC Malta is located in St. Julian's, a charming tourist resort built around a small bay and one of the few English language schools to hold the international ISO 9001 quality accreditation. The school is bright, modern and buzzing with activity throughout the year. Expect a warm welcome from our teachers and staff. 

 

Address

EC Malta, 'Language House', Marguerite Mangion Street, St. Julians, STJ 3180, Malta

EC Malta jazyková škola sa nachádza v malebnom mestečku St.Julian‘s, ktoré je naozaj populárnou destináciou na štúdium angličtiny. V tomto meste sídli nejedna škola, ktorá najmä v letných mesiacoch praská vo švíkoch a vzdeláva tisícky študentov z celého sveta. EC je však jedna z mála škôl, ktoré sú akreditované medzinárodným certifikátom ISO9001 Škola EC patrí medzi najpopulárnejšie a najkvalitnejšie na ostrove. Jej učitelia sa venujú študentom tak, aby každý študent dosiahol svoj cieľ a vrátil sa z pobytu nielen opálený ale aj vzdelaný.

Sídlo má v modernej budove, priestranné a svetlé triedy sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali požiadavkám na kvalitné štúdium. K dispozícii je tiež kaviareň, kde sa môžu študenti cez prestávky najesť alebo si posedieť pri šálke dobrej kávy v príjemnom prostredí. Všetky priestory sú vybavené Wi-Fi, k dispozícii je študovňa, počítačová miestnosť ale aj knižnica. Pokiaľ si chcete užiť čo najviac slnečných lúčov, môžete sa osviežiť studeným nápojom na strešnej terase.

EC vzdeláva svojich študentov už 25 rokov, väčšina učiteľov učia na škole už naozaj dlhé roky a preto plnia svoje poslanie - naučiť študentov angličtinu úplne na jednotku. Každý z nich sa snaží identifikovať slabiny študenta a pristupuje s maximálne individuálnym prístupom. Škola ponúka na výber niekoľko druhov kurzov, takže z ponuky si vyberie asi úplne každý. Od bežných základných a intenzívnych kurzov všeobecnej angličtiny, cez prípravné kurzy na skúšky zakončené medzinárodným certifikátom, až špecializované kurzy zamerané na špecifické odvetvie. Výnimkou nie sú ani dlhodobé kurzy - akademické roky, či špeciálne individuálne kurzy "one to one"

Ingmar Albig
Centre Director at EC Malta
M. Mangion Street, St Julian's STJ 3180, Malta
School: +356 23 790 000

Malta

Activities

Movie Night

Watch a movie together and discuss it afterwards. 

International Night

Have a fun night out with other students. 

Beach Club Membership

Sunbeds at our beach club overlooking the beautiful St. Julian’s Bay. 

Games Night

Join your EC friends for a fun night of games.

Please note: All activities are subject to change without notice and may be offered seasonally.

classroom serv
42 Modern classrooms
wifi
Free Wi-Fi
computers
Student Computers
whiteboard
Interactive whiteboards
air condition
Air condition
self study
Self study area
library
Library
launge serv
Student launge
lectu2

Prednášky

Precvičujte a zdokonaľujte si vašu schopnosť odposluchu a jeho spoznámkovanie v reálnej situácii s učiteľom alebo ďalším anglicky hovoriacim človekom.
kult2

Kultúrny zážitok

Kultúrny zážitok spojený so štúdiom angličtiny je niečo na čo sa nezabúda. Spoznáte Maltu a jej poklady a zdokonalíte sa v bežnej komunikácii, ktorú využijete v skutočnom prostredí.
hod kon2

Hodina konverzácií

Zapojte sa do skupinových konverzácii s učiteľmi a spolužiakmi a vyjadrite svoje záujmy či poznatky na rôzne zaujímavé témy.
kon pa3

Konverzační partneri

Nájdeme vám dlhodobého partnera na písomnú a ústnu komunikáciu, ktorý vám poskytne lepší jazykový prehľad.

Contact

Interest

Interest

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča