ace school cover1

ACE Malta

Boostni anglinu na cool škole, popri užívaní si na Malte!

ACE Malta

ace school 0001

Malta svojimi historickými, ale zároveň aj modernými časťami dokáže zaujať nejedného turistu. My vám neponúkame iba dovolenkový servis, ale aj príležitosť stať sa študentom a vyskúšať si anglický jazyk v teórii aj praxi. Objavte zákutia starobylých uličiek a nadýchnite sa čerstvého morského vzduchu na malom, za to bohatom ostrove. Popri štúdiu sa môžete venovanť aj potápaniu a získať medzinárodne akceptovaný certifikát PADI, a následne sa potápať okolo ostrov Gozo a Comino.

Keith Zammit
Owner and Director at ACE Malta
Triq Santu Wistin, Bay Street Complex
Level 4, St. George's Bay, St Julian's STJ 3311, Malta


akciová cena: 2 990 €

Využi aktuálnu zľavu pre celé leto na Malte
8 týždňov školy s ubytovaním -30%

pôvodná cena: 4 290 €

Jedinečná cenová ponuka platí iba do konca Septembra 2019
Prihláška musí byť akceptovaná spoločnosťou FromGlobe s.r.o a aj školou aby si zákazník mohol uplatniť zľavu.

classroom serv
25 Modern classrooms
wifi
Free Wi-Fi
whiteboard
Interactive whiteboards
air condition
Air condition
self study
Self study area
library
Library
launge serv
Student launge
terrace
Terrace
ace school mini

Angličtina

Kurz 20 lekcií angličtiny týždenne (4 denne) ti dá ten správny základ pre rozvoj tvojich komunikačných schopností. Lekcie sú riešené hravou a zábavnou formou, so zameraním predovšetkým na komunikáciu, kde lektori sú skôr v úlohe hercov než učiteľov. Samozrejme každý kurz je ukončený výstupným certifikátom.
ace residence2

Ubytovanie

Ak ešte nemáš 18 rokov, máme pre teba pripravené miestne hostiteľské rodiny, ktoré ti nie len budú spríjemňovať pobyt, ale sa aj postarajú o stravovanie, vo forme raňajok a večere. Ak už máš 18 rokov, a chceš viac voľnosti, správna voľba pre teba je študentský apartmán, s 2-3 izbami, plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou. Apartmán zdieľaš s ostatnými študentami a staráš sa sám o seba.
ace activity mini

Aktivity

V škole je skvele, ale ten pravý život začína vonku. Každý týždeň máš na recepcii výber nových voľnočasových aktivít, z ktorých si môžeš vyberať a užiť si ich s novými priateľmi. Samozrejme program si môžeš organizovať aj sám podľa seba, veď kým prelezieš celý ostrov, máš skutočne čo robiť.
ace logo

Podpora

Počas celého pobytu sme s tebou v kontakte, vieme poradiť alebo pomôcť so všetkým s čím si nevieš rady. S letenkami ti pomôžeme, a po prílete na letisko ťa bude čakať osobný transfer, ktorý ťa odvezie až do miesta ubytovania. To isté pri ceste naspäť. Naozaj už viac neváhaj a poď na prázdniny na Maltu.

Contact

Interest

Interest

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča