bridge mills

Bridge Mills

Very traditional English language school

Bridge Mills Galway

Skola Bridge Mills

Galway Language Centre is a family-run adult English language school, established in 1987. Our school is located in a beautiful, renovated 18th century mill overlooking the River Corrib in the centre of Galway City, the cultural capital of the West Coast of Ireland.

In this friendly and vibrant atmosphere, you will study English with our team of experienced senior teachers. We can offer host family accommodation where you will live as a guest with an Irish family. Getting to know Irish culture and way of life will be an enriching part of your English language experience here in Galway.

School Mission Statement

Our goal is to be a leading language solutions provider and promote excellence in language education. We aim to provide the highest quality of language learning and to promote innovation and standard setting in language teaching, learning and teacher training.

School proudly presents

We are recognised by the Department of Education for the Teaching of English as a Foreign Language.

logo-acelslogo-eaqualslogo-marketing-in-irelandlogo-quaility-englishlogo-university-of-cambridg

V tejto priateľskej a zároveň živej atmosfére môžete študovať angličtinu za pomoci našich skúsených učiteľov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výučbou zahraničných študentov. Okrem kvalitného vyučovania škola ponúka aj ubytovanie v hostiteľských rodinách, ktoré so školou dlhoročne spolupracujú. Tieto rodiny Vám okrem pravej domácej atmosféry ponúknu aj náhľad do Írskej kultúry, kde spoznáte, ako sa žije v Írsku, aké sú ich zvyky a tradície. Táto neodmysliteľná skúsenosť, ktorá je súčasťou jazykového pobytu je práve to, čo Vám ostane vryté do pamäti po celý život.

Škola nepatrí medzi tie najväčšie, avšak svojou originálnou povahou si určite získa každého. V tomto starovekom mlyne, ktorý bol kompletne z rekonštruovaný sa nachádza niekoľko moderne vybavených tried, recepcia, ale aj spoločenská miestnosť pre študentov. Atmosféra školy je priateľská, až priam akademická. Na prízemí je reštaurácia, kde sa študenti môžu občerstviť za prijateľné ceny. Počas pekných dní je otvorená aj terasa s výhľadom na rieku a dodnes fungujúce mlynské koleso. 

O škole Bridge Mills

Škola sa snaží byť na vedúcich pozíciách v regióne a ponúknuť študentom okrem vzdelania aj neopakovateľnú atmosféru a osobný prístup k študentom. Okrem kvality a osobného prístupu ponúka aj inovatívne metódy, ktoré okrem študentov ponúka aj pre učiteľov v podobe edukačných programov pre pedagógov, ktoré sú vedené profesionálny s dlhoročnými skúsenosťami.

Patrick Creed
School Director
The Bridge Mills, Bridge St, Galway, Ireland
+353 91 566 468

Bridge Mills Galway

Voľno - časové aktivity

Jazyková škola Bridge Mills poskytujúca jazykové pobyty pre dospelých, deti aj tínedžerov tiež ponúka voľno-časové či kultúrne aktivity, aby študenti využili angličtinu aj v reálnom svete.  Každý deň je v ponuke niekoľko aktivít, z ktorých si môžete vybrať. Medzi aktivitami nájdete aj výlety do okolia, ale aj do vzdialenejších turisticky známych miest, ako napríklad Mohérové útesy a iné. Aktivity sa pravidelne obmieňajú, aby aj študenti, ktorí prišli na dlhodobé kurzy mali v ponuke stále niečo nové. Galway, ako mesto vzdelania, ktoré ponúka okrem športu a kultúry aj veľa možností na cestovanie a spoznávanie krásnej okolitej krajiny. V Galway je aj mnoho festivalov, ktoré sú tiež prínosom k štúdiu každého študenta.

Športové aktivity v Galway

Tak, ako v každom väčšom meste aj v Galway nájdete množstvo športovísk, posilňovní či dokonca golfových ihrísk. Pre milovníkov adrenalínu bude určite zaujímavé surfovanie či kite surfing. Je preto len na Vás akému športu sa oddáte aby ste okorenili Váš jazykový pobyt v malebnom mestečku ležiacom na brehu Atlantiku. Aj v Galway je veľa parkov, kde sa každý deň hráva futbal, kde stačí prísť a pridať sa. Okrem parkov, športovísk či vodných športov sú lákavé aj veľmi dobre vybavené posilňovne v okolí, ktoré Vám pomôžu udržať sa fit aj počas pobytu. Galway je mesto, kde si svoj šport nájde asi každý a preto nie je nutné sa obávať, že sa náruživí športovci budú v Galway nudiť.

Contact

Interest

Interest

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča