dublin pano 001

Atlas Dublin

Provides the highest level of service in each aspect of your time with us.

dublin pano 002

Atlas Dublin

Provides the highest level of service in each aspect of your time with us.

dublin pano 003

Atlas Dublin

Provides the highest level of service in each aspect of your time with us.

dublin pano 004

Atlas Dublin

Provides the highest level of service in each aspect of your time with us.

dublin pano 005

Atlas Dublin

Provides the highest level of service in each aspect of your time with us.

dublin pano 006

Atlas Dublin

Provides the highest level of service in each aspect of your time with us.

Atlas Dublin

Skola Atlas

Atlas Language School was set up in 2003 with the aim of providing a unique learning experience in a personal and motivating environment. School is located in Portobello House, a beautiful landmark building that overlooks the Grand Canal in the south of the city.

The school has grown quickly since it was founded and has built up a reputation for excellence in that time. General, Professional and Examination Preparation courses are run year-round in Dublin, while Atlas Junior programmes run each summer in Ireland, UK and USA. In addition, school also specialise in designing language programmes for groups and individuals with specific requirements. Much of school?s success has been built on personal approach and the recognition that every student?s language abilities and goals are unique. No matter what type of course students attending, Academic Manager and support staff are always available to give regular individual feedback and advice. Schol's Mission is to help student to become a more effective learner and show them how to make decisions about their own learning so that they can set goals and objectives for the duration of their studies and beyond.

Building has been recently refurbished from top to bottom and its space full lobby is providing great place for school's breaks. If the weather is good there is an opportunity to take a seat outside and enjoy peaceful environment of Grand Canal relaxing on sun just outside the building.

Location of schools is more than convenient as school is accessible by several bus routes but also only 20 minutes' walk from city centre. In surrounding area of school is several restaurants, coffee shops and also several parks for relax. Not far from school is also famous St. Stephens Green park which is popular for its beautiful landscape and known as great place to relax while meeting friends for cup of coffee. After a break in park shop lovers may consider to explore Grafon street which is popular shopping district connected to Trinity College which is one of the famous universities in Dublin.

Umiestnenie školy nemôže byť lepšie, pretože škola je dostupná nie len niekoľkými autobusovými linkami, ale tiež sa nachádza iba 20 minút od centra mesta pešo. V oblasti okolo školy je niekoľko reštaurácií, kaviarní a tiež niekoľko parkov vhodných na relax či prechádzky. Neďaleko od školy je tiež dobré známy St. Stephens Green park, ktorý je populárny vďaka svojej kráse a úhľadnosti a je známy ako skvelé miesto na odpočinok pri stretnutí s priateľmi. Po oddychu v parku na milovníkov nakupovania čaká "Grafton street ", ktorá je populárnou a vychýrenou nákupnou štvrtou, ale tiež vhodným miestom na večeru. Neďaleko sa nachádza aj  "Trinity College",  jedna z najznámejších univerzít v Dubline.

Škola sa rozrástla veľmi rýchlo a podarilo sa jej vybudovať si dobré meno založené na kvalite štúdia. Má povesť ideálnej školy na štúdium jazyka. Na škole prebiehajú viaceré typy kurzov akými sú všeobecný kurz, obchodná angličtina, ale aj prípravné kurzy na jazykové skúšky. Tieto kurzy sú prevádzkované v Dubline celoročne, zatiaľ čo Atlas Junior programy prebiehajú každé leto nielen v Írsku, ale aj vo Veľkej Británii a USA. Okrem týchto kurzov sa škola tiež špecializuje na navrhovanie jazykových programov pre skupiny či jednotlivcov so špecifickými požiadavkami. Pre tých čo sa radi vzdelávajú škola ponúka aj kurzy iných jazykov s lektormi, ktorý vyučujú v materinskom jazyku Španielčinu, Taliančinu, Portugalčinu, Nemčinu či Francúzštinu.

Úspech školy je podložený osobným prístupom, ale tiež rešpektovaním faktu, že jazykové schopnosti a ciele každého študenta sú jedinečné. Z tohto dôvodu škola pristupuje ku každému žiakovi individuálne bez ohľadu na to, aký typ kurzu študenti navštevujú. Akademický personál a učitelia sú vždy k dispozícii a radi poskytnú pravidelnú a individuálnu spätnú väzbu, ako aj rady, ako postupovať ďalej so štúdiom. Hlavným cieľom školy je pomôcť študentovi stať sa aktívnym žiakom a ukázať mu ako sa rozhodovať o štúdiu a stanoviť si krátkodobé alebo dlhodobé ciele.

Kathy Gerth
School Director
Portobello College, Saint Kevin's, Dublin, Ireland
+353 1 478 2845

Atlas Dublin

Aktivity, ktorým sa venujú účastníci kurzu vo voľnom čase patria k jazykovému pobytu na jazykovej škole a tiež obohacujú študenta o nové skúsenosti a preto sa Atlas snaží aby program bol zaujímavý pre všetkých. Štúdium angličtiny na škole je určite efektívnejšie keď je študent zaradený do aktivít poskytovaných školou. Študenti sa zoznamujú s Írskou kultúrou a tradíciami pričom sa učia narábať s jazykom v skutočnom prostredí, čo trénuje ich vyjadrovacie schopnosti.

Škola motivuje študentov, aby sa zúčastňovali školou organizovaných aktivít, školských udalostí a iného zaujímavého programu organizovaného školou. Študenti môžu navštíviť zaujímavé miesta či historické pamiatky v okolí so sprievodcom, ktorý im priblíži ich históriu, zúčastniť sa festivalov či iných kultúrnych podujatí, ktoré sú často organizované školou. Škola sa nachádza v krásnom prostredí neďaleko vodného kanála, ktorý lemuje chodník obľúbený najmä bežcami, ale tiež dobre známi ako relaxačná cyklotrasa.

Okolie Portobella je priam posiate malými parčíkmi, nákupnými centrami a tradičnými krčmičkami kde nie je výnimkou, že večer prebieha kvíz, kde sa miestny stretnú so študentmi a súťažia, kto toho viac vie. Podobné kultúrne podujatia nájdete skoro v každej večernej kaviarni, reštaurácii či pube, keďže humor a hudba sú v Írsku tradíciou určite nebudete sklamaný. Počas slnečných dní sa určite necháte zlákať na yogu v parku alebo si vyskúšate svoju rovnováhu na lane natiahnutom medzi stromami, na ktorom okoloidúci môžu ukázať svoje schopnosti. Dublin ako hlavné mesto ponúka nespočetné množstvo aktivít, záujmov či udalostí, naozaj si stačí iba vybrať.

Športové aktivity v Dubline

Šport je populárny tak ako vo svete aj v Dubline a to nie len pre tých aktívnych ale pre pasívnych milovníkov. Dublin je mesto s nespočetným množstvom športových aktivít, či pre domácich ako aj pre študentov. Počnúc golfom, cez jazdectvo až po raketové hry ako tenis a squash, každý si nájde to, čo mu vyhovuje a zaujíma.  Futbalové ihriská a parky sú všade naokolo preto stačí dať dokopy partiu a zápas sa môže začať. Niektoré parky sú dokonca známe, že stačí iba prísť v určitý deň a pridať sa. Milovníci posilňovní si nebudú vedieť vybrať pretože posilňovňa sa nachádza skoro na každej ulici, niektoré z nich dokonca ponúkajú kurzy sebaobrany či rôzne bojové umenia. Neďaleko tejto jazykovej školy sa nachádza aj horolezecká stena, plavecký bazén takže si cestu do školy alebo zo školy môžete spríjemniť príjemnými a najmä Vášmu telu prospešnými aktivitami.

Contact

Interest

Interest

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča