galway pano 002 min

Atlantic Galway

Our school close to Cliffs of Moher

galway pano 001 min

Atlantic Galway

Our school close to Cliffs of Moher

Atlantic Galway

Skola Atlantic Galway

Atlantic language school consist from two schools, one in capital city of Ireland - in Dublin, and second school is located on the western shore in beautiful and cultural city of Galway. Both schools are considered as bigger school as school in Galway has 27 class rooms for courses for adults and several classes for little students and teenagers and in Dublin 18. School in Dublin is proud to be located in city centre enjoying all local amenities and also great historical and educational district just next to famous Trinity College, where students like to spend lunch time in park and have break. Both schools are in modern, sustainable with touch of architect design.

Both schools are equipped with new innovating technology as interactive boards, projectors and smart technologies. As the buildings are new in summer they are cooled by aircondition and in winter well heated to provide just right environment for study. Students have access to roof terrace where sometimes free activities taking place. All class rooms are purpose designed, bright with free WiFI access in whole building but also offering school's computers for students. Students can choose if they have a coffee in school's cafeteria or spend the break outside school in one of the traditional coffee shops as they are both in the most convinient locations.

Both schools offering very wide selection of English courses starting with General and Exam courses, combination courses for more students with higher expectations or even 1 to 1 courses for corporates. But that's not all. Younger students can enrol to one of the summer courses and spend summer with student from whole world learning english while they are supervised by team leaders or even families can experience unforgettable educative and active holiday. Courses for families are very popular for modern families who wish to spend holiday while learning English. Even children from age of 3 can enrol to courses and start learning English in early age, while parents also have opportunity to study just next class room.

Language courses are not only about studying but also about getting in touch with locals, sightseeing and enjoying traditions and culture. Schools also offer countless activity for their students providing walking tours, workshops or even day tours to surrounded areas so students are really feeling as on holiday.

Acreditation

Marketing English in Ireland      Acels  Quality English 02alto

Obe školy sú vybavené inovatívnymi technológiami akými sú napríklad interaktívne tabule či projektory. Budovy škôl boli postavené len nedávno a preto si počas teplých letných dní študenti užívajú klimatizované triedy a naopak v zime sú triedy dobre vykurované. Študenti majú prístup na strešnú terasu, ktorá je za dobrého počasia využívaná aj na voľno-časové aktivity. Všetky učebne sú navrhnuté tak aby spĺňali aj tie najvyššie štandardy. Učebne sú svetlé, priestranné a Wi-Fi pripojenie je dostupné v celom objekte. Medzi zariadenie škôl patria aj spoločenské miestnosti, v ktorých majú študenti prístup k počítačom. Študenti majú na výber či si dajú kávu v školskej kaviarni pri počítači, v spoločenskej miestnosti  alebo strávia prestávku mimo školy v jednej z tradičných kaviarní.

Školy ponúkajú široký výber kurzov angličtiny. Počnúc všeobecnými a prípravnými kurzami na skúšky alebo sú na výber kombinované kurzy ako aj súkromné 1-1 kurzy pre firmy a korporátnych klientov. Mladší študenti sa môžu zapísať do jedného z letných jazykových kurzov a stráviť leto v spoločnosti študentov z celého sveta, zatiaľ čo sú pod dohľadom skupinových vedúcich. Atlantic ponúka aj jazykové pobyty pre rodiny, ktoré sa môžu zúčastniť kurzu zároveň s deťmi a spojiť tak aktívnu študijnú dovolenku s cestovaním. Tieto pobyty sú veľmi obľúbené medzi modernými rodinami, ktoré sa popri oddychu chcú aj vzdelávať. Na pobyt sa môžu prihlásiť rodiny s deťmi, ktoré dosiahli minimálny vek 3 rokoch. Rodičia sa takto nemusia obávať o svoje ratolesti nakoľko výuka prebieha vo vedľajšej triede a v prípade potreby ich môžu okamžite navštíviť.

Jazykové kurzy nie sú len o štúdiu a preto aj Atlantic ponúka nespočetné množstvo voľno-časových aktivít organizovaných školou. Lokálne výlety ale aj celodenné výlety do vzdialenejších miest si môžete objednať priamo v škole. Prostredníctvom týchto aktivít a výletov sa rodiny dostanú do kontaktu s anglickým prostredím a jazyk takto využívajú aj v reálnom svete.

School Principal
Gerald Gavin
Fairgreen House, Fairgreen Rd, Galway, Ireland
+353 91 566 053

Atlantic Galway

Voľno - časové aktivity

Atlantic je škola poskytujúca jazykové pobyty pre dospelých, deti aj tínedžerov a preto tiež ponúka voľno-časové či kultúrne aktivity. Každý deň je v ponuke niekoľko aktivít, z ktorých si môžete vybrať. Medzi aktivitami nájdete aj výlety do okolia, ale aj do vzdialenejších turisticky známych miest, ako napríklad Mohérové útesy a iné. Aktivity sa pravidelne obmieňajú, aby aj študenti, ktorí prišli na dlhodobé kurzy mali v ponuke stále niečo nové. Galway, ako mesto vzdelania, ktoré ponúka okrem športu a kultúry aj veľa možností na cestovanie a spoznávanie krásnej okolitej krajiny. V Galway je aj mnoho festivalov, ktoré sú tiež prínosom k štúdiu každého študenta.

Športové aktivity v Galway

Tak ako v každom väčšom meste aj v Galway nájdete množstvo športovísk, posilňovní či dokonca golfových ihrísk. Pre milovníkov adrenalínu bude určite zaujímavé surfovanie či kite surfing. Je preto len na Vás akému športu sa oddáte, aby ste okorenili Váš jazykový pobyt v malebnom mestečku ležiacom na brehu Atlantiku. Aj v Galway je veľa parkov, kde sa každý deň hráva futbal, kde stačí prísť a pridať sa. Okrem parkov, športovísk či vodných športov sú lákavé aj veľmi dobre vybavené posilňovne v okolí, ktoré Vám pomôžu udržať sa fit aj počas pobytu. Galway je mesto, kde si svoj šport nájde asi každý a preto nie je nutné sa obávať, že sa náruživí športovci budú v Galway nudiť.

Contact

Interest

Interest

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča