dublin pano 001

Atlantic Dublin

Architect designed modern school in Dublin city center

dublin pano 005

Atlantic Dublin

Architect designed modern school in Dublin city center

dublin pano 002

Atlantic Dublin

Architect designed modern school in Dublin city center

dublin pano 006

Atlantic Dublin

Architect designed modern school in Dublin city center

dublin pano 003

Atlantic Dublin

Architect designed modern school in Dublin city center

dublin pano 004

Atlantic Dublin

Architect designed modern school in Dublin city center

Atlantic Dublin

atlantic dublin school 03

Atlantic language school consist from two schools, one in capital city of Ireland - in Dublin, and second school is located on the western shore in beautiful and cultural city of Galway. Both schools are considered as bigger school as school in Galway has 27 class rooms for courses for adults and several classes for little students and teenagers and in Dublin 18. School in Dublin is proud to be located in city centre enjoying all local amenities and also great historical and educational district just next to famous Trinity College, where students like to spend lunch time in park and have break. Both schools are in modern, sustainable with touch of architect design.

Both schools are equipped with new innovating technology as interactive boards, projectors and smart technologies. As the buildings are new in summer they are cooled by aircondition and in winter well heated to provide just right environment for study. Students have access to roof terrace where sometimes free activities taking place. All class rooms are purpose designed, bright with free WiFI access in whole building but also offering school's computers for students. Students can choose if they have a coffee in school's cafeteria or spend the break outside school in one of the traditional coffee shops as they are both in the most convinient locations.

Both schools offering very wide selection of English courses starting with General and Exam courses, combination courses for more students with higher expectations or even 1 to 1 courses for corporates. But that's not all. Younger students can enrol to one of the summer courses and spend summer with student from whole world learning english while they are supervised by team leaders or even families can experience unforgettable educative and active holiday. Courses for families are very popular for modern families who wish to spend holiday while learning English. Even children from age of 3 can enrol to courses and start learning English in early age, while parents also have opportunity to study just next class room.

Language courses are not only about studying but also about getting in touch with locals, sightseeing and enjoying traditions and culture. Schools also offer countless activity for their students providing walking tours, workshops or even day tours to surrounded areas so students are really feeling as on holiday.

Škola je vybavená inovatívnymi technológiami akými sú napríklad interaktívne tabule či projektory. Škola sídli v nedávno postavenej budove a preto si počas teplých letných dní študenti užívajú klimatizované triedy a naopak v zime sú triedy dobre vykurované. Študenti majú prístup na strešnú terasu, ktorá je za dobrého počasia využívaná aj na voľno-časové aktivity. Všetky učebne sú navrhnuté tak, aby spĺňali aj tie najvyššie štandardy. Učebne sú svetlé, priestranné a Wi-Fi pripojenie je dostupné v celom objekte. Medzi zariadenie škôl patria aj spoločenské miestnosti, v ktorých majú študenti prístup k počítačom. Študenti majú na výber či si dajú kávu v školskej kaviarni pri počítači, v spoločenskej miestnosti  alebo strávia prestávku mimo školy v jednej z tradičných kaviarní v okolí školy. Škola je priamo v centre mesta obklopená obchodnými centrami, parkmi, knižnicami či reštauráciami, len na prahu vlakovej stanice, ktorá spája odľahlejšie časti s centrom. Výhodou je teda naozaj skvelá dostupnosť dopravou a centrálna poloha.

Keďže obe školy sú veľmi podobné, aj ich zariadenie a štandard sú rovnaké, podobne ako podobná ponuka výberu kurzov angličtiny. Počnúc všeobecnými a prípravnými kurzami na skúšky, cez kombinované kurzy až po súkromné 1-1 kurzy pre firmy a korporátnych klientov táto škola má naozaj širokú ponuku. Dokonca je v ponuke aj novinka - program 30+pre študentov, ktorí by radi boli v triede s účastníkmi v rovnakom veku. Mladší študenti sa môžu zapísať do jedného z letných jazykových kurzov a stráviť leto v spoločnosti študentov z celého sveta, zatiaľ čo sú pod dohľadom skupinových vedúcich.

Jazykové kurzy nie sú len o štúdiu a preto aj Atlantic ponúka nespočetné množstvo voľno-časových aktivít organizovaných školou. Lokálne výlety, ale aj celodenné výlety do vzdialenejších miest si môžete objednať priamo v škole. Prostredníctvom týchto aktivít a výletov sa dostanete do kontaktu s anglickým prostredím a jazyk takto využívate aj v reálnom svete, čo určite nebude na škodu Vášmu štúdiu.

School Principal
Gerald Gavin
Magennis Place, Pearse Street, Dublin, Ireland
+353 1 677 8898

Atlantic Dublin

Voľno - časové aktivity

Aj napriek tomu, že Atlantic je škola poskytujúca jazykové pobyty pre dospelých, tiež ponúka voľno-časové či kultúrne aktivity. Každý deň je v ponuke niekoľko aktivít, z ktorých si môže študent vybrať. Aktivity sa pravidelne obmieňajú, aby boli zaujímavé aj pre študentov, ktorí sa zúčastňujú dlhodobých kurzov. Škola sa snaží podporovať študentov, aby sa zúčastňovali aktivít organizovaných školou nakoľko veľa z týchto aktivít okrem obohatenia programu študenta majú za úlohu aj zlepšiť komunikačné schopnosti študenta a používanie jazyka v skutočnom prostredí. Škola preto okrem rôznych výukových aktivít ponúka aj vzdelávacie prehliadky mesta so sprievodcom, návštevu pamiatok, múzeí a galérií. Počas týchto aktivít ide o príjemné využitie voľného času, pričom študenti stále praktizujú angličtinu.

Športové aktivity v Dubline

Dublin okrem bohatej kultúry, tradícií a rušného života ponúka aj príjemné miesta na šport a aktívny oddych. Je mesto s nespočetným množstvom športových aktivít, či pre domácich, ako aj pre študentov. Počnúc golfom, cez jazdectvo až po raketové hry ako tenis a squash, každý si nájde to, čo mu vyhovuje a zaujíma.  Futbalové ihriská a parky sú všade naokolo preto stačí dať dokopy partiu a zápas sa môže začať. Niektoré parky sú dokonca známe, že stačí iba prísť v určitý deň a pridať sa. Milovníci posilňovní si nebudú vedieť vybrať pretože posilňovňa sa nachádza skoro na každej ulici, niektoré z nich dokonca ponúkajú kurzy sebaobrany či rôzne bojové umenia. Neďaleko jazykovej školy Atlantic sa nachádza aj horolezecká stena, plavecký bazén  s posilňovňou, takže si cestu do školy alebo zo školy môžete spríjemniť príjemnými a najmä Vášmu telu prospešnými aktivitami. V športovom centre Mickiewitz fitnes, ktoré sa nachádza len 5 minút pešo od školy je možné si zakúpiť aj krátkodobú permanentku či jedno rázový vstup za atraktívnu cenu.

Contact

Interest

Interest

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča