superherogirl

Prečo je učenie sa angličtiny pre naše deti dôležité?

Dnes je anglický jazyk najpoužívanejším jazykom na celom svete. S jeho rozmachom sa potreba naučiť sa ho len zvyšuje. Využíva sa v písomnej aj v ústnej forme takmer v každej branži, od bankovníctva a marketingu po cestovanie. Vďaka tomuto ho definujeme ako aj najvplyvnejší jazyk na svete, a práve preto by ste mali uvažovať nad svojimi deťmi a uprednostniť učenie sa anglického jazyka pred ostatnými.

Je veľmi dôležité, aby rodičia svoje deti upozorňovali a dali mu jasne najavo fakt, že znalosť anglického jazyka mu pomôže v každom odvetví biznisu, a že vo väčšine zamestnaní je to už aj povinnosť. Cudzie firmy berú rovnako natívnych ako aj zahraničných zamestnancov, samozrejme ak majú znalosti jazyka. V skrátenej forme chceme povedať to, že dobrá znalosť angličtiny môže niekoľkonásobne zlepšiť šancu nájsť si lepšie zamestnanie

Ak neberieme ohľad na dôležitosť angličtiny v pracovnom prostredí, je dôležitá aj pre cestovanie a kvôli stále rastúcemu turizmu.

Aspoň minimálne znalosti angličtiny sú potrebné na to, aby ste mohli niekam vycestovať, opýtať sa na niečo, alebo len tak viesť konverzáciu s cudzincom. Dôležitým faktom je, že na svete hovorí anglicky vyše 900 miliónov ľudí. Turista alebo podnikateľ s žiadnou znalosťou angličtiny len ťažko zapadne a prispôsobí sa rôznym cudzím kultúram.

Angličtina hrá dôležitú úlohu aj pri vzdelaní detí. Čo v situácii kde učiteľ vie len anglicky a nevie rozprávať rodným jazykom dieťaťa. Ak nevedia nájsť spoločný “kanál“ cez ktorý by komunikovali, dieťa sa nemôže vzdelávať. Zahraniční učitelia sú v porovnaní s našimi aj o niečo kvalitnejší. Najhoršia situácia však nastáva, keď ani rodičia daného dieťaťa nevedia anglicky.

Ako teda začať? Začnite u nás! Pošlite vaše dieťa k nám! Samozrejme, u tých najmenších detí je dobre začať s nejakými rozprávkami, číslovkami a základnými slovíčkami, no hneď ako trochu podrastú, my ich navedieme na tú správnu cestu.

 

Zdroj - https://tv-english.club/articles-en/important-english-kids/

You may also Like:

Contact

Interest

Competition

tu je najaky popis co neviem kde sa moze zobrazit

Výhercom jazykového pobytu na Malte bude práve ten, kto nás dokáže svojim príspevkom najviac zaujať a presvedčí že práve on si ho najviac zaslúži. Nejedná sa teda o nejakú matematickú šancu, ale o to, kto dokáže zapojiť svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu.

1. Napísať nám originálny dôvod prečo práve Vy by ste mali získať jazykový pobyt zadarmo
2. Pridať Like na našu Facebook stránku goo.gl/1YvWA0
3. Zdieľať príspevok

Uzávierka súťaže je v nedeľu 30.04.2017 vrátane.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke dňa 05.05.2017.
Súťaž nie je obmedzená vekom.

Free Calculation

Junior Calculation

Question

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Interest Patrick

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča