Prečo je dôležité študovať cudzie jazyky?

work and study

Pracovné príležitosti
Uvádzaný najčastejšie ako jeden z najhlavnejších dôvodov, prečo sa vzdelávať v jazykoch. S jedným, alebo viacerými cudzími jazykmi vo vrecku, budete zaujímavejším a atraktívnejším kandidátom na konkrétne pracovné miesto a prinesie vám tak aj väčšie možnosti kariérneho rastu a osobného kariérneho rozvoja. Pokiaľ máte záujem pracovať v medzinárodnej sfére, chcete zdokonaliť vašu pracovnú angličtinu, ste na správnom mieste a dovoľte nám predstaviť nám našu ponuku jazykových kurzov Pracovná angličtina.

Nové priateľstvá a vzťahy.
Vytvárať si kontakty a priateľstvá v dnešnej dobe je veľmi dôležité. O to dôležitejšie je tvoriť si medzinárodné kontakty, ako najlepšou cestou k spoznaniu svetovej kultúry. Získate vnútorné poznatky o tom, ako to je v skutočnosti žiť v cudzej krajine, dostanete tipy na najlepšie miesta kde môžete tráviť váš voľný čas, kam ísť na nákup a ďalšie užitočné a hodnotné informácie.
Bonus : Môžete vášho priateľa naučiť slová z nášho jazyka alebo z jazyka ktorý on nepozná! Vy si precvičíte to, čo už viete, a priateľovi prinesiete nové poznatky!

Nepotrebnosť titulkov
Iba pár vecí je viac uspokojujúcich ako sledovať film v originálnom znení bez titulkov a s úplným porozumením. Zabudnite na stratený čas stráveným hľadaním správnych titulkov! Tomu všetkému môže byť koniec. Pripravte si pukance, dámy a páni, bude to jazda!

Je ľahšie sa naučiť ďalší jazyk
Štúdia preukázali, že pokiaľ ste sa už v minulosti naučili jeden cudzí jazyk, je vysoká pravdepodobnosť, že tretí cudzí jazyk sa vám bude učiť jednoduchšie. Začnite si trénovať váš mozog na jazyky už od dnes. Otvorte sa novým príležitostiam a výhodám, ktoré plynú z poznania cudzích jazykov. Prečo tak nezačať už hneď a nenaučiť sa najpoužívanejší svetový jazyk, angličtinu!

You may also Like:

Contact

Interest

Competition

tu je najaky popis co neviem kde sa moze zobrazit

Výhercom jazykového pobytu na Malte bude práve ten, kto nás dokáže svojim príspevkom najviac zaujať a presvedčí že práve on si ho najviac zaslúži. Nejedná sa teda o nejakú matematickú šancu, ale o to, kto dokáže zapojiť svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu.

1. Napísať nám originálny dôvod prečo práve Vy by ste mali získať jazykový pobyt zadarmo
2. Pridať Like na našu Facebook stránku goo.gl/1YvWA0
3. Zdieľať príspevok

Uzávierka súťaže je v nedeľu 30.04.2017 vrátane.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke dňa 05.05.2017.
Súťaž nie je obmedzená vekom.

Free Calculation

Junior Calculation

Question

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Interest Patrick

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča