Prečo je dôležité študovať cudzie jazyky?

Category: Správy zo sveta štúdia

Tags: EC Malta

4 výhody ľudí, ktorí vedia viac jazykov.

Uvažovali ste niekedy nad tým, prečo sa ľudia snažia obohatiť svoje jazykové schopnosti o druhý, tretí, alebo dokonca štvrtý cudzí jazyk? Nuž, byť schopný hovoriť minimálne dvoma jazykmi vám môže pomôcť viac než len v kariérnom živote, ale môže vám dokonca otvoriť veľmi veľa zaujímavých príležitostí. Fakt, že budete vedieť dokonca viac ako dva cudzie jazyky, rozšíri vaše obzory a prinesie vám množstvo ďalších životných ponúk. Jazyk je v dnešnej dobe veľmi dôležitý. Pokiaľ ste sa teda rozhodli urobiť ten dôležitý krok a ste odhodlaní naučiť sa nový jazyk, neváhajte, a skúste napríklad naše anglické jazykové kurzy v Londýne. Pokiaľ vás už nebaví obliekať si hrubé kabáty a zažívať studenú zimu na Slovensku, skúste napríklad jazykový anglický kurz na Malte a užite si silné slnečné lúča slnka, alebo si vyberte z našej širokej ponuky ďalších zaujímavých miest po celom svete!

Pracovné príležitosti
Uvádzaný najčastejšie ako jeden z najhlavnejších dôvodov, prečo sa vzdelávať v jazykoch. S jedným, alebo viacerými cudzími jazykmi vo vrecku, budete zaujímavejším a atraktívnejším kandidátom na konkrétne pracovné miesto a prinesie vám tak aj väčšie možnosti kariérneho rastu a osobného kariérneho rozvoja. Pokiaľ máte záujem pracovať v medzinárodnej sfére, chcete zdokonaliť vašu pracovnú angličtinu, ste na správnom mieste a dovoľte nám predstaviť nám našu ponuku jazykových kurzov Pracovná angličtina.

Nové priateľstvá a vzťahy.
Vytvárať si kontakty a priateľstvá v dnešnej dobe je veľmi dôležité. O to dôležitejšie je tvoriť si medzinárodné kontakty, ako najlepšou cestou k spoznaniu svetovej kultúry. Získate vnútorné poznatky o tom, ako to je v skutočnosti žiť v cudzej krajine, dostanete tipy na najlepšie miesta kde môžete tráviť váš voľný čas, kam ísť na nákup a ďalšie užitočné a hodnotné informácie.
Bonus : Môžete vášho priateľa naučiť slová z nášho jazyka alebo z jazyka ktorý on nepozná! Vy si precvičíte to, čo už viete, a priateľovi prinesiete nové poznatky!

Nepotrebnosť titulkov
Iba pár vecí je viac uspokojujúcich ako sledovať film v originálnom znení bez titulkov a s úplným porozumením. Zabudnite na stratený čas stráveným hľadaním správnych titulkov! Tomu všetkému môže byť koniec. Pripravte si pukance, dámy a páni, bude to jazda!

Je ľahšie sa naučiť ďalší jazyk
Štúdia preukázali, že pokiaľ ste sa už v minulosti naučili jeden cudzí jazyk, je vysoká pravdepodobnosť, že tretí cudzí jazyk sa vám bude učiť jednoduchšie. Začnite si trénovať váš mozog na jazyky už od dnes. Otvorte sa novým príležitostiam a výhodám, ktoré plynú z poznania cudzích jazykov. Prečo tak nezačať už hneď a nenaučiť sa najpoužívanejší svetový jazyk, angličtinu!

You may also Like:

Contact

Interest

Interest

Competition

VYHRAJ!

Dvojtýždňový jazykový kurz na škole EC Malta s 20 lekciami angličtiny týždenne, na historickom ostrove Malta s azúrovým morom. Viac o Malte sa môžte dočítať aj v blogu.

POPIS SÚŤAŽE:

Presvedč nás o tom, že práve Ty si to najviac zaslúžiš. Napíš nám prečo práve Ty máš dostať jazykový kurz na Malte zadarmo. Zapoj svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu a presvedč nás!

Podmienky súťaže:

1. Napíš nám originálny dôvod, prečo by mal tento kurz patriť práve tebe.
2. Pridaj Like na našu FB stránku FromGlobe.
3. Zdieľaj náš FB príspevok

ORIGINÁLNY DÔVOD:

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

Uzávierka súťaže v piatok 31.05.2019 do polnoci.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke po vyhodnotení.

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča