Hudba a 3 spôsoby ako ti pomôže s učením cudzích jazykov

Category: Správy zo sveta štúdia

2445l 1

1 : Maximálne sústredenie
Počúvanie klasickej, či inštrumentálnej hudby je skvelým spôsobom ako nabudiť v tele lepšiu koncentráciu, nezáležiac čo práve študujete. Dlhé chvíle vzdelávanie sa nemusia byť až také strašné, pokiaľ si tie momenty viete skvalitniť. Pokiaľ neviete, akú hudbu máme na mysli, stačí keď si nájdete typický príklad pod heslom „Focus music“ na Youtube.

2 : Pamäť a slovná zásoba
Počúvaním hudby si nevedomky rozširujete vašu slovnú zásobu, čo považujeme za obrovské plus. Pokiaľ narazíte v pesničke na neznáme slovo, skúste si ho zapísať a zapamätať a využiť vo vete. Naučíte sa nové slovíčka, a na druhej strane, konečne zistíte, o čom tá pieseň vlastne bola. Dve muchy, jednou ranou !

3 : Rým
Rýmovanie je jednoduchou a dôležitou technikou, ktorá nám pomáha jednoduchšie pamätať si veci. Všetci si spomíname na dlhé a nudné biflenie básničiek naspamäť pre rôzne recitačné súťaže na školách, a preto vieme, že čo sa rýmuje, sa učí lepšie. Využite rým aj pri štúdiu jazyka, skúste si zapamätať zložité či pre vás zložito zapamätateľné slovíčka, tým že si k ním nájdete jednoduchý ekvivalent... (course – horse) .

You may also Like:

Contact

Interest

Interest

Competition

VYHRAJ!

Dvojtýždňový jazykový kurz na škole EC Malta s 20 lekciami angličtiny týždenne, na historickom ostrove Malta s azúrovým morom. Viac o Malte sa môžte dočítať aj v blogu.

POPIS SÚŤAŽE:

Presvedč nás o tom, že práve Ty si to najviac zaslúžiš. Napíš nám prečo práve Ty máš dostať jazykový kurz na Malte zadarmo. Zapoj svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu a presvedč nás!

Podmienky súťaže:

1. Napíš nám originálny dôvod, prečo by mal tento kurz patriť práve tebe.
2. Pridaj Like na našu FB stránku FromGlobe.
3. Zdieľaj náš FB príspevok

ORIGINÁLNY DÔVOD:

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

Uzávierka súťaže v piatok 31.05.2019 do polnoci.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke po vyhodnotení.

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Free Calculation

Question

Junior Calculation

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča