Hudba a 3 spôsoby ako ti pomôže s učením cudzích jazykov

Category: Správy zo sveta štúdia

2445l 1

1 : Maximálne sústredenie
Počúvanie klasickej, či inštrumentálnej hudby je skvelým spôsobom ako nabudiť v tele lepšiu koncentráciu, nezáležiac čo práve študujete. Dlhé chvíle vzdelávanie sa nemusia byť až také strašné, pokiaľ si tie momenty viete skvalitniť. Pokiaľ neviete, akú hudbu máme na mysli, stačí keď si nájdete typický príklad pod heslom „Focus music“ na Youtube.

2 : Pamäť a slovná zásoba
Počúvaním hudby si nevedomky rozširujete vašu slovnú zásobu, čo považujeme za obrovské plus. Pokiaľ narazíte v pesničke na neznáme slovo, skúste si ho zapísať a zapamätať a využiť vo vete. Naučíte sa nové slovíčka, a na druhej strane, konečne zistíte, o čom tá pieseň vlastne bola. Dve muchy, jednou ranou !

3 : Rým
Rýmovanie je jednoduchou a dôležitou technikou, ktorá nám pomáha jednoduchšie pamätať si veci. Všetci si spomíname na dlhé a nudné biflenie básničiek naspamäť pre rôzne recitačné súťaže na školách, a preto vieme, že čo sa rýmuje, sa učí lepšie. Využite rým aj pri štúdiu jazyka, skúste si zapamätať zložité či pre vás zložito zapamätateľné slovíčka, tým že si k ním nájdete jednoduchý ekvivalent... (course – horse) .

You may also Like:

Contact

Interest

Competition

tu je najaky popis co neviem kde sa moze zobrazit

Výhercom jazykového pobytu na Malte bude práve ten, kto nás dokáže svojim príspevkom najviac zaujať a presvedčí že práve on si ho najviac zaslúži. Nejedná sa teda o nejakú matematickú šancu, ale o to, kto dokáže zapojiť svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu.

1. Napísať nám originálny dôvod prečo práve Vy by ste mali získať jazykový pobyt zadarmo
2. Pridať Like na našu Facebook stránku goo.gl/1YvWA0
3. Zdieľať príspevok

Uzávierka súťaže je v nedeľu 30.04.2017 vrátane.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke dňa 05.05.2017.
Súťaž nie je obmedzená vekom.

Free Calculation

Junior Calculation

Question

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Interest Patrick

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča