blog 01a

5 najzaujímavejších miest pre štúdium jazyka v zahraničí

5 najzaujímavejších miest pre štúdium jazyka v zahraničí

Category: Cestovanie

Tags: Môj príbeh

Pokiaľ ste narazili práve na tento článok, je dosť možné, že uvažujete nad štúdiom v zahraničí. Priznajme si, kto by dnes nechcel vedieť jazyky, keď sú natoľko dôležité. V dnešnom svete bez hraníc je jazyk najzákladnejším pilierom ako ísť ZdolaHore a stať sa úspešným v kariérnom živote. Pokiaľ si myslíte, že nastal ten moment, kedy sa chcete otvoriť svetu a  ponúknuť mu svoje kvality, neváhajte a prezrite si našu ponuku kurzov a škôl.

Zaujíma vás, ktoré je to správne miesto pre zapracovaní na svojej budúcnosti, ktorá vám môže priniesť neodolateľné a jedinečné ponuky? Možností je veľa, my sme vybrali 5 najobľúbenejších a najatraktívnejších podľa skúseností našich študentov. Poďme sa teda na ne hneď pozrieť.

1.Los Angeles, USA

Mesto anjelov a legiend ako Jim Morrison, sestier Williamsových, filmového majstra Quentina Tarantina či ďalších. Nenechajte sa však zmiasť, Los Angeles ponúka svojim návštevníkom omnoho viac, ako len popularitu a bohatú prítomnosť celebrít. Los Angeles vás zaujme svojimi možnosťami, ktoré sadnú každému záujmu, chuti a nálade, či už sa bavíme o umení, športe, chutných jedál či rôznych možností spoločenských a športových aktivít. Ako bonus pre študentov, jazyková škola sa nachádza iba 5 minút od slávnej Santa Monica pláže.

Nenechajte si ujsť : Venice Beach, domov najlepších pouličných umelcov akých kedy uvidíte!

2.Manchester, UK

Pokiaľ milujete ruch veľkého mesta ako Londýn, ale chcete spoznať aj ďalšie britské a svetové metropoly, Manchester je tu presne pre vás. Manchester, mesto inovácii, kultúry a umenia láka svojich návštevníkov svojim jedinečným priateľským prostredím, z čoho vytvára jedinečné podmienky pre štúdium. Ste milovník futbalu? Výborne, so svojimi dvoma svetovými slávnymi klubmi sa stane centrom vášho záujmu a doslova vás vtiahne do svojho sveta. Hra začína, Manchester čaká len na vás.

3.Malta

Malta je svetovým skvostom. Slnečné a teplé miesto, ktoré zahreje každú dušu. Atraktívne ostrovy, nespočetné množstvo slnečných pláží , kryštálovo modrý oceán a jedinečná atmosféra, ktorú budete cítiť po celý čas pobytu, a nebude vám chcieť dovoliť odísť. Malta je úžasným miestom pre štúdium jazyka hlavne počas našich slovenských mrznúcich zím. Vytvoríte si dlhotrvajúce priateľstvá, zažijete hrejivú atmosféru a naučíte sa nový jazyk. Mesto ponúka množstvo kultúrnych miest s bohatou históriou Maltskej kultúry.

4.Montreal, Kanada

Impozantné metropolitné mesto diktované klasickým európskym štýlom jedinečne dopĺňa severoamerickú a francúzsku kultúru. Nestačí vám jeden jazyk? Montreal ponúka bilingválne možnosti štúdia angličtiny a francúzštiny zároveň. Hokejové mesto Montreal si zamilujete ihneď, ako strávite deň so svojimi novými priateľmi v populárnych častiach mesta, či pôjdete a užijete si pravý hokejový zážitok NHL.

 

5.Kapské Mesto, Južná Afrika

Cape Town, tiež známy pod názvom „Mother City“, je doslova prírodný skvost s množstvom dychberúcich prírodných úkazov a výhľadov, čo ocení každý dobrodruh. Na tomto mieste je vždy čo objaviť na každom rohu. Kapské Mesto je najvhodnejším adeptom pre dobrodružných študentov, ktorí nie len že chcú zlepšiť svoje jazykové schopnosti, ale chcú objaviť a bližšie spoznať krásu prírody. Kapské Mesto je domovom tzv. Table Mountain, ktorá je jedna z nových siedmych divov sveta modernej doby.  V Kapskom Meste zažijete jedno veľké dobrodružstvo, či už pri objavovaní podmorského sveta, alebo využívaní prekrásnych trás, ktoré vám určite zdvihnú adrenalín v krvi.

Bonus : Kapské Mesto je domovom zlatých a priateľských pingvínov, takže nemusíte so sebou vziať žiadneho domáceho miláčika.

Pokiaľ ste sa rozhodli zmeniť váš život k lepšiemu a otvoriť sa novým možnostiam, začnite hneď a nečakajte.  Na zmenu nie je nikdy nie je neskoro, a pri jazykoch to platí dvakrát.

Presvedčil vás tento článok? Pozrite si našu kompletnú ponuku  a kráčajte ZdolaHore.

You may also Like:

Contact

Interest

Competition

tu je najaky popis co neviem kde sa moze zobrazit

Výhercom jazykového pobytu na Malte bude práve ten, kto nás dokáže svojim príspevkom najviac zaujať a presvedčí že práve on si ho najviac zaslúži. Nejedná sa teda o nejakú matematickú šancu, ale o to, kto dokáže zapojiť svoju predstavivosť, kreativitu, individualitu či seba prezentáciu.

1. Napísať nám originálny dôvod prečo práve Vy by ste mali získať jazykový pobyt zadarmo
2. Pridať Like na našu Facebook stránku goo.gl/1YvWA0
3. Zdieľať príspevok

Uzávierka súťaže je v nedeľu 30.04.2017 vrátane.
Výherca bude zverejnený na našej FB stránke dňa 05.05.2017.
Súťaž nie je obmedzená vekom.

Free Calculation

Junior Calculation

Question

Contact form

ITF win language travel

ITF - súťaź

Registration

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča

Interest

Interest-PBT

Interest Patrick

Registration JR

*zvyčajne meno a priezvisko rodiča
*zvyčajne kontakt na rodiča